Live Football Streaming

16:00 | AFC Eskilstuna v Jonkopings Sodra

18:30 | Alcorcon v Sporting Gijon

18:00 | Amiens v Montpellier

10:00 | Ansan Greeners FC v Asan Mugunghwa FC

18:45 | Antalyaspor v Konyaspor

19:30 | Aragua v Atlético Venezuela

20:45 | Argentinos Jrs v Godoy Cruz

15:00 | Astra Giurgiu v Dunarea Calarasi

14:30 | Austria Lustenau v FC Juniors OO

15:00 | Avangard Kursk v Baltika Kaliningrad

20:30 | Ayacucho FC v Deportivo Municipal

18:30 | Banfield v Gimnasia LP

23:00 | Barcelona Guayaquil v Universidad Catolica Del Ecuador

20:15 | Barcelona v CD Alaves

11:35 | Beijing Renhe v Beijing Guoan

18:00 | Boavista v Benfica

16:15 | Bursaspor v Kayserispor

18:00 | Caen v Nice

18:00 | CD Antofagasta v Union La Calera

16:15 | Celta Vigo v Espanyol

18:00 | Cercle Brugge v Zulte-Waregem

15:30 | Chaves v Portimonense

15:00 | Chertanovo v SKA Energia Khabarovsk

16:00 | Chievo v Juventus

11:35 | Chongqing Lifan v Shanghai SIPG

19:00 | Club Aurora v Nacional Potosi

20:00 | Cordoba v Numancia

22:00 | Corinthians v Gremio

10:00 | Daegu FC v Ulsan Hyundai

11:35 | Dalian Yifang v Henan Jianye

18:00 | Danubio v Montevideo Wanderers

16:15 | Defensa y Justicia v Atlético Tucumán

18:00 | Deportivo Binacional v Sporting Cristal

18:00 | Difaa El Jadida v MC Alger

18:00 | Dijon v Nantes

17:00 | Elche v Granada

13:30 | Elversberg v Wolfsburg

16:30 | Erzgebirge Aue v Mainz

19:00 | Etoile Sportive Sahel v Primeiro de Agosto

23:00 | Everton de Vina v Huachipato

15:00 | FC Fastav Zlín v FK Teplice

14:00 | FC Inter v KuPS Kuopio

13:45 | FC Minsk v Smolevichi

14:00 | FC Rosengard Women v IFK Kalmar Women

15:00 | FC Salzburg v Hartberg

15:00 | FC Wacker Innsbruck v St Polten

15:00 | FK Jelgava v Riga FC

17:00 | FK Liepaja v Metta/LU

15:00 | FK Tambov v Mordovia Saransk

12:00 | FK Tyumen v Sibir Novosibirsk

18:45 | Fortuna Sittard v PSV

18:30 | Gornik Zabrze v Lechia Gdansk

11:35 | Guangzhou R&F v Changchun Yatai

23:00 | Guarani Asuncion v Sol de America

15:00 | Guingamp v PSG

11:35 | Guizhou Hengfeng Zhicheng v Shandong Luneng

13:00 | Hammarby Women v Eskilstuna Utd Women

18:45 | Hansa Rostock v VfB Stuttgart

18:45 | Heracles v ADO Den Haag

16:00 | IBV Vestmannaeyjar v Keflavik

20:00 | Independiente FBC v 3 de Febrero

13:30 | Kaiserslautern v TSG Hoffenheim

13:00 | KCCA v Township Rollers

18:30 | KV Kortrijk v KV Oostende

18:30 | Lazio v Napoli

20:30 | LDU Quito v Tecnico Universitario

13:00 | Lens v Troyes

10:00 | Lietava Jonava v FK Palanga

16:00 | Lokeren v Standard Liege

17:30 | Lugo v Malaga

14:00 | Malmo FF v Trelleborgs FF

10:00 | Matsumoto Y FC v Machida Zelvia

13:00 | Mbabane Swallows v Zesco United

14:00 | Millwall v Derby

15:00 | Mlada Boleslav v Opava

18:00 | Monaco v Lille

23:30 | Montreal Impact v Chicago Fire

16:30 | NAC v De Graafschap

10:00 | Omiya Ardija v Albirex Niigata

11:30 | Partick v Celtic

16:00 | PFC Sochi v FC Olimpiyets Nizhny Novgorod

13:30 | Pforzheim v Bayer Leverkusen

23:00 | Philadelphia Union v New York City FC

10:00 | Pohang Steelers v Gyeongnam FC

16:30 | Preston v Stoke

21:15 | Real Potosi v Guabira

18:00 | Rennes v Angers

10:00 | Renofa Yamaguchi v Kyoto Sanga FC

23:00 | River Plate v Belgrano

16:30 | Rot-Weiss Oberhausen v Sandhausen

23:30 | Royal Pari FC v The Strongest

15:00 | San Luis v Union Espanola

10:30 | Sangju Sangmu v Jeju United

20:00 | Seattle Sounders FC v LA Galaxy

13:00 | Shinnik Yaroslavl v Zenit St Petersburg II

15:00 | SK Prostejov v Hradec Kralove

17:00 | Slavia Prague v FK Baumit Jablonec

15:00 | Slovan Liberec v Bohemians 1905

20:00 | Sporting v Vitoria Setubal

13:30 | SSV Ulm 1846 v Eintracht Frankfurt

10:00 | Suwon FC v FC Anyang

13:30 | SV Drochtersen-Assel v Bayern Munich

13:30 | SV Linx v Nurnberg

15:00 | SV Mattersburg v Wolfsberger AC

13:30 | SV Rodinghausen v Dynamo Dresden

11:35 | Tianjin Teda v Jiangsu Suning FC

10:00 | Tochigi SC v Avispa Fukuoka

10:00 | Tokushima Vortis v Montedio Yamagata

12:00 | Tomsk v FK Armavir

15:45 | Torpedo Zhodino v Isloch

13:30 | TuS Dassendorf v MSV Duisburg

16:30 | TuS Erndtebrück v Hamburg

20:30 | Universidad de Chile v O'Higgins

23:00 | Vancouver Whitecaps v New York Red Bulls

18:00 | Viitorul Constanta v Gaz Metan Medias

18:15 | Villarreal v Real Sociedad

16:30 | VVV v Ajax

18:00 | Waasland-Beveren v Sint-Truidense

16:00 | Wisla Plock v Arka Gdynia

13:30 | Wormatia Worms v Werder Bremen

18:45 | Yeni Malatyaspor v Fenerbahce

10:00 | Zweigen Kanazawa v Fagiano Okayama

18:30 | Academia Deportiva Cantolao v FBC Melgar

13:00 | Aduana Stars v ASEC Mimosas

14:00 | AGF Aarhus v FC Copenhagen

16:15 | Akhisar Belediye v Caykur Rizespor

19:00 | Al Hilal Omdurman v RSB Berkane

12:30 | Antwerp v Club Brugge

13:00 | AS Vita Club v Raja Casablanca

20:00 | Atlanta United v Columbus Crew

10:00 | Atlantas Klaipeda v Trakai FK

18:00 | Atletico Fenix Montevideo v Defensor Sporting

17:30 | Belenenses v FC Porto

18:30 | Bologna v Spal

19:00 | Botafogo v Atletico Mineiro

15:30 | Brommapojkarna v AIK

16:00 | Brondby v Esbjerg

18:30 | CA Aldosivi v Huracan

13:00 | CARA Brazzaville v Williamsville Athletic Club

19:30 | Cerro Porteno v Olimpia Asuncion

18:00 | CFR Cluj v Dinamo Bucharest

18:10 | Cipolletti v Almagro

16:15 | Colon v CA Tigre

04:00 | Consadole Sapporo v FC Tokyo

18:00 | Cork City v St Patricks

23:30 | DC United v New England Revolution

17:00 | Delfin SC v Independiente del Valle

15:00 | Deportes Iquique v Colo Colo

16:15 | Deportivo San Martin v Comerciantes Unidos

19:00 | Destroyers v San Jose

15:00 | Dinamo Minsk v FK Gorodeya

19:00 | Djoliba AC v Enyimba

15:30 | Djurgarden v Kalmar FF

16:15 | Eibar v Huesca

13:00 | Elfsborg v IFK Norrkoping

22:00 | Emelec v Deportivo Cuenca

18:30 | Empoli v Cagliari

16:15 | Erzurum BB v Besiktas

18:00 | Eupen v Gent

00:00 | FC Dallas v Minnesota United

12:30 | FC Emmen v AZ

09:00 | FC Gifu v Roasso Kumamoto

10:00 | FC Nordsjaelland v Vejle

12:45 | FC Roskilde v Silkeborg IF

10:00 | FC Seoul v Jeonbuk Motors

13:00 | FC Slutsk v Shakhter Soligorsk

10:15 | FC Utrecht v PEC Zwolle

11:00 | FC Vitebsk v FK Luch Minsk

15:00 | FCSB v ACS Sepsi

12:30 | Feyenoord v Excelsior

15:00 | FK Austria Vienna v Admira Wacker Modling

08:30 | FK Baumit Jablonec U21 v Mlada Boleslav U21

15:00 | FK Spartaks v FK Ventspils

13:00 | GAIS v Varbergs BoIS FC

18:45 | Galatasaray v Goztepe

10:00 | Gangwon FC v Incheon Utd

16:00 | Genk v Charleroi

13:00 | GIF Sundsvall v BK Hacken

16:00 | Gor Mahia v Rayon Sports FC

18:00 | Grindavik v Stjarnan

11:35 | Guangzhou Evergrande v Tianjin Quanjian

10:00 | Gwangju FC v Seoul E-Land FC

19:00 | Hajduk Split v HNK Gorica

11:35 | Hebei CFFC v Shanghai Shenhua

14:45 | Heerenveen v Vitesse

15:30 | Helsingborg v Landskrona BoIS

10:00 | HJK Helsinki v PS Kemi

16:30 | HNK Rijeka v NK Rudes

01:00 | Houston Dynamo v Real Salt Lake

16:00 | IFK Marienhamn v FC Honka

16:00 | Jagiellonia Bialystok v Piast Gliwice

10:00 | Jeonnam Dragons v Suwon Bluewings

10:00 | Jubilo Iwata v Kashiwa Reysol

16:00 | KA Akureyri v KR Reykjavik

09:30 | Kashima Antlers v Yokohama F-Marinos

11:30 | Kilmarnock v Rangers

16:00 | Kristiansund BK v Rosenborg

20:00 | Las Palmas v Reus Deportiu

15:00 | LASK Linz v Rapid Vienna

16:00 | Lech Poznan v Wisla Krakow

13:30 | Legia Warsaw v Zaglebie Sosnowiec

16:00 | Lillestrom v Haugesund

13:00 | Linköpings FC Women v Limhamn Bunkeflo Women

17:00 | Mallorca v Osasuna

13:00 | MFK Karvina v Viktoria Plzen

21:00 | Nacional De Football v Club Atletico Progreso

15:00 | Nacional v Moreirense

09:00 | Nagoya Grampus v Sagan Tosu

19:00 | Nimes v Marseille

18:00 | Odense BK v Midtjylland

17:00 | Oviedo v Extremadura

00:00 | Pachuca v Lobos BUAP

18:30 | Parma v Udinese

02:00 | Queretaro v Club America

23:00 | Racing Club v Velez Sarsfield

12:00 | Randers FC v Hobro IK

16:00 | Ranheim v Sandefjord

18:15 | Rayo Vallecano v Sevilla

20:15 | Real Madrid v Getafe

18:30 | Real Zaragoza v Rayo Majadahonda

15:00 | Rio Ave v Maritimo

02:00 | San Jose Earthquakes v Toronto FC

20:45 | San Lorenzo v Lanus

14:00 | San Martin de San Juan v Patronato Parana

10:00 | Sanfrecce Hiroshima v Kawasaki Frontale

23:00 | Santos Laguna v Tigres

22:00 | Sao Paulo v Chapecoense

18:30 | Sassuolo v Inter Milan

09:00 | Shimizu S-Pulse v Urawa Red Diamonds

10:00 | Shonan Bellmare v Vissel Kobe

16:00 | SK Brann v Sarpsborg

15:00 | SK Sturm Graz v SCR Altach

16:00 | Sparta Prague v FK Pribram

13:30 | Spartak Moscow II v Rotor Volgograd

01:00 | Sport Huancayo v Alianza Lima

00:30 | Sporting Kansas City v Portland Timbers

22:30 | Sportivo Luqueno v Deportivo Santaní

16:00 | Stabaek v Molde

07:00 | Stallions FC v Kaya FC

13:00 | Strasbourg v St Etienne

16:00 | Stromsgodset v IK Start

12:30 | SV Kapfenberg v Vorwarts Steyr

08:30 | SV Lafnitz v SV Horn

16:00 | Torino v Roma

15:00 | Toulouse v Bordeaux

13:00 | UD Songo v El Masry

20:30 | Universidad Catolica v Curico Unido

18:00 | Universidad de Concepcion v Deportes Temuco

21:00 | Universitario de Deportes v Real Garcilaso

21:15 | Universitario de Sucre v Sport Boys Warnes

18:00 | Valerenga v Tromso

13:00 | Valmieras FK v Rigas FS

10:00 | Vegalta Sendai v Gamba Osaka

12:00 | Vittsjö GIK Women v Pitea IF Women

09:00 | V-Varen Nagasaki v Cerezo Osaka

16:00 | Young Africans v USM Alger


You know that football is the most popular sport with millions of fans. If you are searching for the best live streaming experience, than you have the privilege to watch football online for free without any limits! It doesn’t matter what championship or tournament you are searching for, you can find it all on our live football streaming: Champions League, World Cup 2018, Premier League, La Liga, Europa League and all other competitions.


Live streaming is a great way to watch soccer matches online, on your PC or mobile device and it is all free here at ExtraTips.com

On our website you can find football games broadcasts, scores, statistics, betting tips and bookmakers reviews. Our live football streaming will make you feel like you’re watching the game at the stadium! Enjoy the experience …