Live Football Streaming

18:00 | Penarol v Rampla Juniors

18:00 | Queretaro v Monarcas Morelia

18:30 | Blooming v Real Potosi

18:30 | Curico Unido v Coquimbo Unido

18:45 | Guarani Asuncion v Club General Diaz

19:30 | CA Independiente v Racing Club

20:00 | Monterrey v Puebla

20:00 | Oaxaca v Universidad Guadalajara

20:00 | Club America v Lobos BUAP

20:00 | Sport Boys v Unión Comercio

22:00 | Necaxa v Tijuana

22:00 | Pachuca v Chivas Guadalajara

23:00 | Hume City U20 v Oakleigh Cannons U20

23:00 | Melbourne Knights U20 v Altona Magic U20

23:00 | Kagoshima United v Tokushima Vortis

23:00 | St Albans Saints v Moreland City SC

00:00 | Tochigi SC v Zweigen Kanazawa

00:00 | FC Gifu v Montedio Yamagata

00:00 | Fagiano Okayama v Mito Hollyhock

00:00 | Kyoto Sanga FC v Albirex Niigata

00:00 | Omiya Ardija v Ventforet Kofu

00:00 | Machida Zelvia v Tokyo Verdy

00:00 | V-Varen Nagasaki v Yokohama FC

01:00 | Sunshine Coast v Brisbane Roar FC U21

01:00 | Newcastle Jets v Adelaide United

02:00 | Renofa Yamaguchi v Kashiwa Reysol

02:00 | FC Ryukyu v Avispa Fukuoka

02:00 | Ehime FC v JEF Utd Chiba

03:00 | Western Sydney Wanderers v Perth Glory

03:00 | Brisbane Olympic FC v SWQ Thunder

04:30 | Mlada Boleslav U21 v FK Pribram U21

04:30 | SV Ried v Vorwarts Steyr

05:30 | Ankaragucu v Erzurum BB

06:00 | Muang Thong United v Prachuap FC

06:00 | Hobro IK v Esbjerg

06:00 | Sporting Gijon v Rayo Majadahonda

06:00 | Sukhothai FC v Bangkok United

06:00 | Leganes v Valencia

06:15 | ADO Den Haag v Ajax

06:30 | Sampdoria v Cagliari

07:00 | Chiangrai Utd v Port FC

07:00 | Dunarea Calarasi v Dinamo Bucharest

07:15 | Hamilton v Rangers

07:30 | Erzgebirge Aue v MSV Duisburg

07:30 | Jahn Regensburg v Hamburg

07:30 | Magdeburg v Paderborn

08:00 | Gor Mahia v NA Hussein Dey

08:00 | Konyaspor v Kayserispor

08:00 | Nkana FC v Asante Kotoko

08:00 | AC Horsens v Odense BK

08:30 | FC Emmen v Vitesse

08:30 | Anderlecht v Club Brugge

08:30 | PSV v Feyenoord

08:30 | Hartberg v St Polten

08:30 | SV Mattersburg v SK Sturm Graz

09:00 | Eskilsminne IF v Hammarby

09:00 | Pune City v Delhi Dynamos

09:00 | Nantes v Bordeaux

09:00 | Sassuolo v Spal

09:00 | Bologna v Juventus

09:00 | Montpellier v Reims

09:00 | Istra 1961 v NK Lokomotiva Zagreb

09:00 | Toulouse v Caen

09:00 | Chievo v Genoa

09:30 | Miedz Legnica v Wisla Plock

09:30 | Hannover 96 v Eintracht Frankfurt

10:00 | FC Botosani v Gaz Metan Medias

10:00 | FC Thun v Grasshoppers

10:00 | FC Vaduz v Aarau

10:00 | FC Zurich v Lucerne

10:00 | Almeria v Cordoba

10:00 | Lugano v Young Boys

10:00 | AGF Aarhus v Midtjylland

10:00 | Cobresal v Audax Italiano

10:15 | Atletico Madrid v Villarreal

10:30 | Santa Clara v Nacional

10:45 | Willem II v AZ

11:00 | Rennes v Marseille

11:00 | Rapid Vienna v FC Salzburg

11:00 | Raja Casablanca v RSB Berkane

11:00 | Rostov v Krasnodar

11:00 | Sparta Prague v Banik Ostrava

11:00 | CS Sfaxien v Salitas FC

11:00 | Norrby IF v AIK

11:00 | Galatasaray v Akhisar Belediye

11:00 | Zesco United v Al Hilal Omdurman

11:30 | Dinamo Zagreb v NK Osijek

11:30 | Chelsea v Man City

12:00 | Brondby v Randers FC

12:00 | Borussia Dortmund v Bayer Leverkusen

12:00 | Parma v Napoli

12:00 | Cracovia Krakow v Jagiellonia Bialystok

12:00 | Genk v Antwerp

12:00 | Malaga v Deportivo La Coruna

12:00 | Lugo v Elche

12:30 | Valladolid v Real Betis

12:30 | Boavista v Rio Ave

13:00 | Unam Pumas v Leon

13:00 | FCSB v CS U Craiova

13:30 | Deportivo Municipal v Alianza Universidad

14:00 | SD Aucas v Universidad Catolica Del Ecuador

14:00 | Extremadura v Numancia

14:00 | Etoile Sportive Sahel v Enugu Rangers Intl FC

14:00 | Sint-Truidense v Charleroi

14:00 | Jorge Wilstermann v Guabira

14:00 | HUSA Agadir v AS Otoho d'Oyo

14:00 | El Zamalek v Petro Luanda

14:30 | Fiorentina v Inter Milan

14:45 | Levante v Real Madrid

15:00 | Livorno v Venezia

15:00 | Club Atletico Progreso v Juventud De Las Piedras

15:00 | Monaco v Lyon

15:10 | Atletico River Plate v San Martin de Tucuman

15:30 | Palestino v Huachipato

16:00 | Sporting Cristal v Alianza Lima

16:15 | Barcelona Guayaquil v Mushuc Runa

16:15 | Nacional Potosi v Oriente Petrolero

16:45 | Libertad Asuncion v Olimpia Asuncion

17:00 | Zamora v Mineros

17:00 | Fortaleza EC v Bahia

17:20 | Atlético Tucumán v Argentinos Jrs

17:20 | Estudiantes LP v CA Talleres de Córdoba

18:00 | Universidad Catolica v Deportes Iquique

18:30 | El Nacional v Delfin SC

18:30 | Destroyers v Sport Boys Warnes

18:45 | Deportivo Santaní v Sportivo Luqueno

19:00 | Santos Laguna v Toluca

19:30 | Defensa y Justicia v Boca Juniors


You know that football is the most popular sport with millions of fans. If you are searching for the best live streaming experience, than you have the privilege to watch football online for free without any limits! It doesn’t matter what championship or tournament you are searching for, you can find it all on our live football streaming: Champions League, World Cup 2018, Premier League, La Liga, Europa League and all other competitions.

Live streaming is a great way to watch soccer matches online, on your PC or mobile device and it is all free here at ExtraTips.com

On our website you can find football games broadcasts, scores, statistics, betting tips and bookmakers reviews. Our live football streaming will make you feel like you’re watching the game at the stadium! Enjoy the experience …